Na koncu le točka

Mlade Formiske so po vodstvu z 2:0 v nizih popustile ter na koncu tekmo izgubile.

V petem krogu 3. DOL vzhod za ženske se je domača ekipa pomerila z ekipo Mežice. Po prikazanem v prvih štirih krogih, bi naj to bil obračun ekip, ki se bosta borili za sredino prvenstvene lestvice.
Gostje so bolje začele tekmo in večino prvega niza vodile. A proti koncu niza so jih domače odbojkarice ujele in prvi niz dobile na razliko. Drugi niz je presenetljivo gladko pripadel domačinkam, tretji pa preveč lahko gostjam iz Mežice. V četrtem nizu je gostujoča ekipa prikazala dobro igro in ga dobila dokaj gladko 25:15. V zadnjem odločilnem nizu so odločale malenkosti. Domačinke so bolje začele peti niz, gostje so bile podjetnejše v nadaljevanju, pri rezultati 13:13 pa so nekoliko več sreče imele gostje in niz osvojile s 15:13. Pri domačinkah so priložnost za dokazovanje dobile prav vse igralke, gostje so igrale večino tekme z udarno postavo.